עדן אלפא בועידת החורף של קרנות הגידור של מכון פיננסים

ביום רביעי האחרון הצגנו בועידת החורף של קרנות הגידור.

היה כיף, מעניין מאוד ויצא לנו לדבר עם הרבה אנשים מעניינים.

לדעתי, בהשוואה לכנס שעבר, הכנס הזה היה הרבה הרבה יותר טוב. כמו שד”ר איתי גלילי אמר – בפעם הראשונה תמיד טועים, אך הולכים ומשתפרים ככל שעושים יותר. הכנס הזה היה בהחלט “יותר”.

הפעם הכנס היה מכוון ללקוחות הבנקאות הפרטית, כך שגם לקוחות לא כשירים יכלו להצטרף.

אסור לי להמליץ על מניות, אבל מותר לי להמליץ על הכנסים האלה ולכן אשתמש בזכותי הנדירה להמליץ על משהו ואמליץ על הכנסים של פיננסים – לדעתי זה כיף ומעניין וכמובן – האוכל היה ממש, אבל ממש טעים.

מכון פיננסים הסריט את המציגים בועידה, לצערי הסאונד על הפנים אבל אני מניח שהמסר יועבר בכל אופן. הנה המצגת שלנו:

אגב, ציפור לחשה לאוזני שהכנס הבא יהיה במאי.

גילוי נאות: אין המלצה על אף אחת מהמניות במצגת, עשויה להיות לנו אחזקה במניות האלה. נא לקחת כל האמור עם קורטוב מלח.

 

Print Friendly, PDF & Email

אזהרה חמורה!

אתר זה מכיל רשומות ודיונים בנושאי השקעות. הכותב אינו בעל רשיון ייעוץ השקעות. המגיבים גם הם ללא רשיון ייעוץ השקעות. בהכנסך לאתר, אתה מבין ומסכים לכתוב מטה, אנא קרא בעיון. הכותב אינו מייעץ לקנות או למכור או להחזיק או כל פעולה אחרת ביחס לניירות הערך או נכסים אחרים כלשהם המוזכרים באתר. כל אדם צריך לפנות ליועץ השקעות מוסמך לפני שיבצע פעולות בתיק ההשקעות שלו, בכדי לקבל ייעוץ אישי המתאים לצרכיו ולאופיו. אתר זה אינו משמש כאתר ייעוץ השקעות ואינו מתאים את עצמו לאף משקיע באופן כזה או אחר. הכותב אינו משכנע, מייעץ או משדל או כל פעולה אחרת העשויה להשפיע באופן כלשהו על מי מקוראי האתר לבצע פעולה כלשהי בניירות ערך כלשהם, בין אם מוזכרים באתר ובין אם לא. מטרת האתר הינה תיעוד אישי של רשמים ודיעות בנוגע לכל תחום, ובפרט השקעות, ולא לשמש כמקור מידע להשקעות או בתור ייעוץ השקעות. על כל קורא לבדוק בעצמו כל עובדה וכל מילה שנאמרה באתר יחד עם בעל מקצוע - עורך דין, רואה חשבון ויועץ השקעות. הדיונים באתר אינפורמטיביים ותו לא ומציגים אך ורק את דעתו של הכותב. יתכן מאוד שדיעות הכותב אינן אובייקטיביות והכותב מחזיק בפוזיציה (לונג או שורט) על המניה. יתכן שהמידע המוצג באתר שגוי, מוטעה, אינו שלם, אינו מקיף, חסר או מסתמך על מקורות לא אמינים. יש לקחת אותו בערבון מוגבל. בהכנסך לאתר אתה מבין שהדיון שנערך בו הוא דיון שאינו נחשב ייעוץ השקעות והוא בגדר שיחת חולין בין שני אנשים או יותר, המחליפים דיעות בקשר לנושאים שיתכן ואינם בקיאים בהם כלל וכלל, והמציגים דיעות אישיות לא מלומדות ולא אובייקטיביות. הודעה זו תופיע במחשבך בכל 8 ימים או בכל פעם שתמחק את ה Cookies במחשבך. בכל פעם תצטרך לאשרה מחדש.

Enter

ואם לא

Exit
השקעה באחריות!