קפיטליסט – איפה אתה היית ב 2011?

שנת 2011. איזו שנה זו היתה. מינוס 20 ומשהו אחוזים בבורסה. צונאמי. אסון גרעיני. הורדת דירוג לארה”ב. אבל יותר מכל חקוקה בזיכרון הקולקטיבי שלנו מחאת האוהלים.

אנו זוכרים אותם – זוגות צעירים, חברים שלנו, שהלכו והקימו אוהלים בשדרות רוטשילד בתל אביב. דפני ליף. שלטים. הכיכר הומה אדם. העם דורש צדק חברתי. קולות זעקה על הקושי במדינה נשמעו מכל עבר ואף אדם אחד שרף עצמו חיים.

אני רוצה לשתף אתכם בסרט בן 50 דקות שהוא מומלץ לכל קפיטליסט והוא חיוני כמו חמצן לסויציאליסטים שביננו. מככב בו בחור מוזר קצת, שקוראים לו יניב (אין קשר ליניב שלנו) והוא קפיטליסט. יש לו השקפת עולם יפה, קיצונית ופשוטה. יניב נראה קיצוני, אבל גם לסוציאליסטים ביננו יהיה קשה לא לומר: “וואללה…”.

קחו לכם שעה, עמעמו את האורות ותסגרו את הדלת. נראה מה תחשבו לאחר מכן. לא תתחרטו, זו תהיה שעה חשובה בחיים שלכם.

Print Friendly, PDF & Email

אזהרה חמורה!

אתר זה מכיל רשומות ודיונים בנושאי השקעות. הכותב אינו בעל רשיון ייעוץ השקעות. המגיבים גם הם ללא רשיון ייעוץ השקעות. בהכנסך לאתר, אתה מבין ומסכים לכתוב מטה, אנא קרא בעיון. הכותב אינו מייעץ לקנות או למכור או להחזיק או כל פעולה אחרת ביחס לניירות הערך או נכסים אחרים כלשהם המוזכרים באתר. כל אדם צריך לפנות ליועץ השקעות מוסמך לפני שיבצע פעולות בתיק ההשקעות שלו, בכדי לקבל ייעוץ אישי המתאים לצרכיו ולאופיו. אתר זה אינו משמש כאתר ייעוץ השקעות ואינו מתאים את עצמו לאף משקיע באופן כזה או אחר. הכותב אינו משכנע, מייעץ או משדל או כל פעולה אחרת העשויה להשפיע באופן כלשהו על מי מקוראי האתר לבצע פעולה כלשהי בניירות ערך כלשהם, בין אם מוזכרים באתר ובין אם לא. מטרת האתר הינה תיעוד אישי של רשמים ודיעות בנוגע לכל תחום, ובפרט השקעות, ולא לשמש כמקור מידע להשקעות או בתור ייעוץ השקעות. על כל קורא לבדוק בעצמו כל עובדה וכל מילה שנאמרה באתר יחד עם בעל מקצוע - עורך דין, רואה חשבון ויועץ השקעות. הדיונים באתר אינפורמטיביים ותו לא ומציגים אך ורק את דעתו של הכותב. יתכן מאוד שדיעות הכותב אינן אובייקטיביות והכותב מחזיק בפוזיציה (לונג או שורט) על המניה. יתכן שהמידע המוצג באתר שגוי, מוטעה, אינו שלם, אינו מקיף, חסר או מסתמך על מקורות לא אמינים. יש לקחת אותו בערבון מוגבל. בהכנסך לאתר אתה מבין שהדיון שנערך בו הוא דיון שאינו נחשב ייעוץ השקעות והוא בגדר שיחת חולין בין שני אנשים או יותר, המחליפים דיעות בקשר לנושאים שיתכן ואינם בקיאים בהם כלל וכלל, והמציגים דיעות אישיות לא מלומדות ולא אובייקטיביות. הודעה זו תופיע במחשבך בכל 8 ימים או בכל פעם שתמחק את ה Cookies במחשבך. בכל פעם תצטרך לאשרה מחדש.

Enter

ואם לא

Exit
השקעה באחריות!