התשלום הראשון שלי בביטקוין

אני מתרגש !

כפי שהבטחתי, אמרתי שאזמין את המלון בחו”ל בעזרת ביטקוין ואדווח. 

בחרתי את המלון. 216 דולר בערך. בחרתי לשלם בביטקוין. קראתי בעיון את התנאים לתשלום בביטקוין, כדי לוודא שאין אותיות קטנות.

לחצתי על המשך ומייד נפתח חלון שאמר לי להעביר כך וכך ביטקויינים לכתובת ביטקויין שכנראה נפתחה במיוחד לטרנזקציה הזו. הנה, הופיע החלון הבא:

 

bitcoin paymentהמחיר בביטקוין מובטח לי ל 10 דקות בלבד. לא הייתי צריך יותר מזה. פתחתי את ארנק הביטקוינים שלי, בחרתי “שלח כסף”, העתקתי את הכתובת ואת המחיר המדוייק, וממש תוך פחות משתי שניות קיבלתי אישור לעסקה. זה די מצחיק, כי זה היה מהיר יותר מאשר אישור באשראי. כמו כן שער ההמרה לא כלל שום עמלת המרה נוראית כמו שיש באשראי, אלא השער בריל טיים. אמיתי. בלי הגניבה הרגילה של חברת האשראי, הבנק, ושאר ירקות:

bitcoin transaction

תראו כמה עמלה שילמתי. למי שלא זוכר, העמלה משולמת לרשת הביטקויין, ככלל, על עיבוד הטרנזקציה. תראו כמה יקרה היתה העמלה פה:

BITCOIN FEE

0.0001 ביטקוין הם קצת פחות מ -6 סנט, או 0.027% מעלות העסקה. מה שיפה הוא שגם אם העסקה היתה בסכום של מיליון דולר, זו היתה העמלה. מתי קיבלתם עמלה בסך 0.02% מהעסקה?

 

שימו לב שהיות והעסקה היא טריה, עדיין אין אישור של כל הרשת, רק של 53% מהרשת.

אחרי שתי דקות קיבלתי את האישור למייל וזהו. נגמר… עכשיו כל שנותר הוא לקנות עוד כמה ביטקויינים.

לא יודע מה איתכם, אני עדיין מתרגש 🙂

Print Friendly, PDF & Email

אזהרה חמורה!

אתר זה מכיל רשומות ודיונים בנושאי השקעות. הכותב אינו בעל רשיון ייעוץ השקעות. המגיבים גם הם ללא רשיון ייעוץ השקעות. בהכנסך לאתר, אתה מבין ומסכים לכתוב מטה, אנא קרא בעיון. הכותב אינו מייעץ לקנות או למכור או להחזיק או כל פעולה אחרת ביחס לניירות הערך או נכסים אחרים כלשהם המוזכרים באתר. כל אדם צריך לפנות ליועץ השקעות מוסמך לפני שיבצע פעולות בתיק ההשקעות שלו, בכדי לקבל ייעוץ אישי המתאים לצרכיו ולאופיו. אתר זה אינו משמש כאתר ייעוץ השקעות ואינו מתאים את עצמו לאף משקיע באופן כזה או אחר. הכותב אינו משכנע, מייעץ או משדל או כל פעולה אחרת העשויה להשפיע באופן כלשהו על מי מקוראי האתר לבצע פעולה כלשהי בניירות ערך כלשהם, בין אם מוזכרים באתר ובין אם לא. מטרת האתר הינה תיעוד אישי של רשמים ודיעות בנוגע לכל תחום, ובפרט השקעות, ולא לשמש כמקור מידע להשקעות או בתור ייעוץ השקעות. על כל קורא לבדוק בעצמו כל עובדה וכל מילה שנאמרה באתר יחד עם בעל מקצוע - עורך דין, רואה חשבון ויועץ השקעות. הדיונים באתר אינפורמטיביים ותו לא ומציגים אך ורק את דעתו של הכותב. יתכן מאוד שדיעות הכותב אינן אובייקטיביות והכותב מחזיק בפוזיציה (לונג או שורט) על המניה. יתכן שהמידע המוצג באתר שגוי, מוטעה, אינו שלם, אינו מקיף, חסר או מסתמך על מקורות לא אמינים. יש לקחת אותו בערבון מוגבל. בהכנסך לאתר אתה מבין שהדיון שנערך בו הוא דיון שאינו נחשב ייעוץ השקעות והוא בגדר שיחת חולין בין שני אנשים או יותר, המחליפים דיעות בקשר לנושאים שיתכן ואינם בקיאים בהם כלל וכלל, והמציגים דיעות אישיות לא מלומדות ולא אובייקטיביות. הודעה זו תופיע במחשבך בכל 8 ימים או בכל פעם שתמחק את ה Cookies במחשבך. בכל פעם תצטרך לאשרה מחדש.

Enter

ואם לא

Exit
השקעה באחריות!